0 of 10 Vragen completed
Vragen:
Je hebt de toets al eerder voltooid. Daarom kun je hem niet meer opnieuw starten.
Toets is aan het laden…
Je moet inloggen of inschrijven om de toets te starten.
U moet eerst het volgende invullen:
0 of 10 Vragen answered correctly
Uw tijd:
De tijd is verstreken
You have reached 0 of 0 point(s), (0)
Behaalde punt(en): 0 of 0, (0)
0 verslag(en) in afwachting (mogelijke punt(en): 0)
Is de volgende stelling waar of niet waar?
‘Er bestaat altijd een rechtlijnige relatie tussen gedrag en oorzaak’
Je vraagt feedback aan je collega. Deze collega vertelt dat zij jou langzaam vindt werken. Je was je hier niet bewust van. In welk gebied van het Johari-venster zou je deze opmerking plaatsen?
Welke uitspraak over de ontwikkelingspsychologie is correct?
De peuter zegt dat de beker stout is omdat de beker is omgevallen. Tot welke vorm van denken behoort de gedachte van deze peuter?
Welk begrip gebruikt men binnen de communicatietheorie om aan te geven dat er sprake is van een wederzijdse beïnvloeding?
Wanneer mensen over een ander referentiekader beschikken, kan dit misverstanden in de communicatie geven. In welke categorie problemen deel je dit in?
Wat is het belangrijkste doel van het begeleiden van een kraamvrouw?
Je geeft een collega feedback. Welke van de onderstaande feedback voldoet aan de adviezen voor feedback geven?
Je zegt tegen de kraamvrouw ‘Het baden van uw baby vindt u vast heel moeilijk, toch?’. Van welk type vraag is dit een voorbeeld?
Tot welk type ondersteunende interacties behoort het geven van een folder over borstvoeding aan de kraamvrouw?